Dignė Kačinskaitė

Mano fizinį kūną vadina Digne. Apie save daug kalbėti nemėgstu, nes daugiau esu niekas, nei kažkas. Tačiau bendraujant su kitu asmeniu gebu tapti tuo asmeniu ir intuityviai, jaučiant kitą, suteikti emocinę bei mentalinę pagalbą, širdimi matau kiekvieną sutiktą sielą ir pažįstu ją ne iš išorės kiautų, apvalkalų, kuriuos tenka sąmoningai ar nesąmoningai užsidėti bėgant metams. Esau tam, kad padėti atpažinti tuos apvalkalus ir priartėti prie savo sielos namų, sugrįžti į širdį.

Pokalbio metu intuityviai jaučiu, kur yra žmogų stabdančios baimės, blokai, įsitikinimai, kas neleidžia judėti širdies keliu, tad sava patirtimi besidalinant padedu pamatyti viską, kas nėra Tavo, kas yra primesta ir nepasitarnauja sielos kelionei. Taip pat padedu augti Kūrėjams, vedu juos per nepramintus takus, įkvepiu ir nuolankiai lydžiu, kad kelionė būtų saugesnė, su palaikymu, bet tuo pačiu - unikali.

Paprastai kalbant, esu tam, kad Tau būtų ramiau, lengviau ir saugiau keliauti savo širdies keliu. Teikiu palydą, įkvėpimą, nuoširdžiai pabūnu drauge, dalinuosi sava patirtimi, kuri yra labai plati ir vis nesibaigia savu gyliu kiekvieną dieną. Esu pabuvojusi ir darbuotoja ir vadovė ir bedarbė ir klajoklė ir psichologė ir santykių guru ir mokytoja ir dar n etikečių užklijuota buvo ant manęs. Šiuo metu galiu sakyti esu Niekas, tuo pačiu jame telpantis Viskas. Gebu susitapatinti su Tavimi, jausti Tave per save, tad taip galiu paprasta žmonių kalba asistuoti Tave, padėti pereiti streso bangas, nedarnius santykius, verslo nesekmes, kasdienes krizes, padedu atliepti į sielos šauksmą, kai niekas nebeteikia prasmės, išlikti ramiu, kai pasaulis eina iš proto. Esu tam, kad savu pavyzdžiu įkvėpčiau pagaliau atrasti kelią į savo širdį.

Tam, kad suprasti save, padedu suprasti elementarius dalykus, tokius kaip, kas yra emocijos, mintys, kaip juos valdyti, kas yra visokio pobūdžio energijos, kaip jos daro įtaką mums, kaip aktyvuoti savo apsaugą, stiprinti savo energetinius kūnus bei fizinį jį ir dar begalios temų. Supratus paprastus dalykus, grįžtant į mokyklą, kurios taip ir tokiems dalykams neturėjome, galime pradėti užsiimti sąmoninga gyvenimo kūryba. Kiekvienas asmuo yra unikalus, tad su kiekvienu dirbu individualiai pagal tai, kaip jį jaučiu, pagal tai, kuriame savo dvasinio kelio pakopos laiptelyje jis yra.

PERSPĖJIMAS: pradėjus bendrauti su manimi galimi neišvengiami pokyčiai Tavam gyvenime. Tad jeigu esi atviras pokyčiams, tuomet aš atvira Tave asistuoti.

Taip pat darau Dainuojančių dubenų masažus individualiai, taip išlaisviname užsistovėjusias energijas, blokus Tavo kūne, garsas atpalaiduoja nervų sistemą, subalansuoja emocijas bei išvalo mintis.
Rengiu individualias Human design knygas savęs autentiškumo pažinimui.

Norint pokalbio su manimi - parašyk laišką arba parašyki FB messangerį.

Ką siūlau:

Pagalbą
Draugystę
Įgūdžius
Žinias

Aš esu:

Romantikas
Etikas
Taktikas

Atsiliepimai

Nėra paliktų atsiliepimų