Dignė Kačinskaitė

Save vadinu Pajauta, Jungtimi. Gebu sujungti kontaktus vienus su kitais, kad gimtų kažkas nuostabaus. Esu nuolat jungianti žmones, veiklas. Gebu įkvėpti imtis kūrybos proceso ir asistuoti jo eigoje.
10 metų dirbau draudimo/pardavimų/lyderystės/vadovavimo versle, per kuriuos lygiagrečiai einu psichologinių, emocinių žinių, sąmonės plėtimo ir dvasiniu keliu. Perskaitytas įvairaus spektro knygas skaičiuoju šimtais, seminarų, individualių mokymų sesijų bene daugiau nei reikia. Teorinės žinios lentynose nestovi, dauguma jos pritaikytos visose sferose praktiškai, taip gimė gilus suvokimas, kas veikia, o kas ne. Save vadinu sėkmingu žmogumi ne todėl, kad nusileidau iš žvaigždžių, o todėl, kad visa tai pasiekiau nuosekliu, pastoviu ir tikrai labai disciplinuotu darbu. Kiekvienas tai galime padaryti. Vedlys ar lyderis iš šono reikalingas ne tam, kad jį garbinti, o tam, kad įsivažiuoti į savo kelią ir toliau eiti juo savaip. Manam kelyje pasirodė mokytojų tiek, kad sunku suskaičiuoti būtų - tai kiekviena gyva būtybė.. Tad kviečiu Tave pasitikėti - galiu padėti, jeigu jauti, kad tai reikalinga. Aukime drauge, tikiu, kad taip augsime kubu.

Sava patirtimi ištyrinėjau visokias energijas, kuomet buvau ir "blogas" vadovas, ir griežtas, ir atlaidus, ir reiklus, ir labai mylintis, užjaučiantis. Visokiais atvejais rezultatai kito. Kas veikė labiausiai? Kai buvau savimi su dideliu jautrumu, kada kokiai būti. Galiu asistuoti Tavo versle/veikloje, padėti darbuotojams tapti produktyvesniais ir labiau norinčiais nuoširdžiai dirbti, kad į darbą eitų, kaip į šventę, taip pat padėti plėtoti tavo verslą ar veiklą. Pasikvieski mane į savo susirinkimą, leisk atsakyti darbuotojams į juos kamuojančius klausimus, patyrinėti jų savijautas, nesėkmių priežastis, pasidalinti sava patirtimi bei realiais pavyzdžiais. Džiaugsmas bus kubu, nes visos trys šalys liks patenkintos. Ir dar - kaip subalansuoti energijas pinigine išraiška paliksiu galimybę spręsti Tau pagal suteiktą vertę, laiką, ir naudą. Svarbiausia visi paaugtume.

Nuorodos

Atsiliepimai

Nėra paliktų atsiliepimų